Podróże astralne – czy jesteś wierny swojemu Bogu?

Z pewnością wielu z was słyszało o podróżach astralnych. Pewnie wielu z was próbowało. Jednak pewnie nikt ani przez minutę się nie zastanowił, czy w ten sposób nie grzeszy przeciw swojemu Panu.

Illustrated Man

 

Na początek trochę teorii – Astral jest światem równoległym do naszego. Zawiera on wszystkie myśli, fantazje, wspomnienia oraz sny każdej istoty żywej. Wszystko to łączy się w skupiska (inaczej plany, światy lub rzeczywistości astralne). Jest bardzo wrażliwy na myśli, więc niezwykle łatwo jest go kreować. To, co zostanie tam stworzone, może być bardzo realne. Może do złudzenia przypominać świat rzeczywisty. Astral dzieli się na wiele podwymiarów. Dla naszej planety kończy się on na FOCUS 27.

Teraz o samych podróżach. Są one stanami, podczas których umysł przenosi się do innych systemów energetycznych. Można je rozpocząć przez sen, wyobraźnie, Out Of Body Experience (doświadczenie poza ciałem), Lucid Dreaming (świadomy sen), a także tak typowe sztuczki jak channeling międzywymiarowy.

Jak widać, wizja świata nad którym ma się kontrolę, jest bardzo kusząca. Na tyle kusząca, że zbyt dużo ludzi decyduje się na wejście do innego wymiaru. Jest to równoznaczne ze świadomą decyzją popełnienia grzechu. Dla każdego powinno być oczywiste, że istnieje Szatan oraz jego wpływ na świat – także na świat astralny. Wielu z tych, którzy próbowali przestrzega i nawołuje do ostrożności, aby czegoś stamtąd nie przywlec. Do tego świata mają też dostęp, niestety, upadli aniołowie. Na pewno niektórzy się z nimi kontaktowali, zapraszali do naszego świata.

Niedopuszczalne i bezczelne jest też bycie tak ciekawskim. Człowiek w swoim życiu powinien być całkowicie zdany na wolę Bożą. Powinien wierzyć w Jego zamierzenia i nie szukać alternatyw. Wszelkie metody „zaglądania” w przyszłość są sprzeczne z poglądami kościoła. Ktoś, kto po nie sięga, nie jest godny nazywać się katolikiem.  Powinien się wstydzić grzechu, jaki popełnia. Powinien się wstydzić, uważając, że inny świat może być piękniejszy od tego, który stworzył Pan.

W mojej skromnej opinii, każdy, kto tak eksperymentował nie powinien dostąpić zaszczytu zbawienia. Taka osoba nie zasługuje na przekroczenie bramy św. Piotra. Mam nadzieję, że takie zachowania będą surowo karane. Na koniec chciałbym przytoczyć wypowiedź byłego lidera popularnej, konserwatywnej partii politycznej:

Przemyslaw H.

probowalem podrozy astralnej

Niech teraz każdy w domowym zaciszu zada sobie samodzielnie pytanie – czy  to organizacja, której można powierzyć swoją przyszłość?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *