Gdzie najchętniej wyjeżdżają rzeszowianie?

Lato, przepiękna pogoda, przerwa od codziennych zajęć – już na sama myśl przychodzą nam wakacje i związane z tym podróżowanie. Gdzie najchętniej spędzają urlop mieszkańcy Rzeszowa i jakie atrakcje turystyczne czekają na nas w tym mieście?

najk
Wiele miejscowych biur podróży posiada bogatą ofertę różnorodnych wycieczek.  Każdy może odnaleźć coś dla siebie -od wyjazdów do naszych zagranicznych sąsiadów po relaksujące wakacje w ciepłych krajach. Jednak idealne wakacje nie muszą łączyć się jedynie z wyjazdami. W samym Rzeszowie można poczuć przyjazny klimat i odkryć mnóstwo atrakcji turystycznych.

(sonda przeprowadzona przez Kornelie Madeje i Monike Woźniak)

Stolica Podkarpacia jest pełna zabytków oraz miejsc godnych zobaczenia. Rzeszów, jako jedno z niewielu miast, posiada zamek. Niedaleko znajduje się Rynek wraz z Podziemną Trasą Turystyczną, gdzie ukryta jest okoliczna historia. Można także tu napotkać wiele budowli pochodzących z okresu baroku. Coroczne imprezy, koncerty oraz uroczystości zapewnią rozrywkę i miło spędzony czas ludziom w każdym wieku. Na pewno niejedna osoba jest zdania, że w Rzeszowie nie można się nudzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *