II Dzień Frankofonii w III LO

W dniu 28 marca 2014 r. uczniowie z całego Rzeszowa obchodzili II Dzień Frankofonii. Organizowana przez III Liceum Ogólnokształcące impreza już rok temu spotkała się ze sporym zainteresowaniem, a w tym roku było po prostu lepiej.

Dobrą zabawę i zaciętą rywalizację podtrzymywali wychowankowie I LO, IV LO, Gimnnazjum Sióstr Prezentek, Gimnazjum Nr 9, Gimnazjum Nr 1. Uczniowie z naszej szkoły,  pod przewodnictwem prof. Agnieszki Mynart przede wszystkim postarali się, aby godnie reprezentować naszą szkołę poczuciem humoru – wystawiali kabaret i opowiadali dowcipy, co spotkało się z uznaniem jury. W programie przewidziano również degustację potraw francuskich, co chyba spodobało się zarówno uczniom, jak i nauczycielom, ponieważ smakołyków zabrakło bardzo szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *