Walentynki 2017

walentynki

 

14 lutego odbędą się szkolne Walentynki. Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w zabawach, które przygotował.

1) Kiermasz Walentynkowy
Od długiej przerwy zapraszamy wszystkich chętnych na małe walentynkowe conieco. W sprzedaży będą ciasta oraz „Eliksir Miłości". Jeśli jesteście w stanie przygotować ciasto, to prosimy o jak najszybszy kontakt z Kamilem Kopałą lub Filipem Szelą. Obiecujemy – hojnie wynagrodzimy naszych szkolnych kuchmistrzów!

2) Randka w Ciemno
Marzycie o niezapomnianej przygodzie? A może macie drugą połówkę, ale nie pogardzicie przyjemnościami na koszt szkoły? Zapraszamy w takim razie do wzięcia udziału w naszej zabawie! Od długiej przerwy będziecie mogli wrzucać swój los do skrzynek. Pod koniec dnia w relacji na żywo wylosujemy szczęśliwców, którzy wygrają coś od nas. Główną nagrodą są bilety do kina (miejsca obok siebie).

3) Poczta Walentynkowa
Od jutra możecie wrzucać swoje listy miłosne do skrzynki, która będzie przy oknie obok planu lekcji. Następnego dnia szkolne amorki rozdadzą je waszym obiektom pożądania. Prosimy, abyście walentynkę podpisywali "Imię odbiorcy, Nazwisko odbiorcy, Klasa odbiorcy". W innym wypadku walentynka nie dotrze do wskazanej osoby. Listy możecie składać do końca długiej przerwy we wtorek.

Ponadto w murach szkoły będzie rozbrzmiewać muzyka miłosna, zatem zachęcamy Was do wspólnego kołysania się przy delikatnych balladach!