MOTTO TYGODNIA 
Semel emissum volat irrevocabile verbum.
"Słowo raz wypowiedziane nie powraca."
Quintus Horatius Flaccus

I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

im. ks. Stanisława Konarskiego

35-030 Rzeszów; 3-go Maja 15

tel. 17 748 28 20  fax. 17 748 28 30

pierwsze w mediach 3

mscloudlogofanpage 1lo

kanal youtube 175

bip190

Zaloguj się

Nazwa użytkownika   Hasło   Pamiętaj mnie     Przypomnieć login?  

Archiwum wiadomości

office365info

TVP Rzeszów

Aktualności TVP Rzeszów z 7 listopada zamieszczją relację z wystawy „Drogi do Niepodległej – Józef Piłsudski”. Podczas otwarcia wystawy, uczniowie I Liceum z klasy 3a i 2a śpiewem pieśni legionowych uczcili tę uroczystość.

Aktualności

Radio Rzeszów o najstarszych szkołach

24 października w Radiu Rzeszów w programie Kalejdoskop wypowiadali się dyrektorzy najstarszych liceów Podkarpacia, m.in. dyrektor I LO w Przemyślu Tomasz Dziumak oraz dyrektor I LO w Rzeszowie Piotr Wanat - uczestnicy XLII Zjazdu Stowarzyszenia na Rzecz Najstarszych Szkół w Polsce, który odbył się w Przemyślu w dniach 20-22 października tego roku. Dyrektor I LO podkreślił znaczenie najstarszych szkół w Polsce i podkreślił konieczność budowania nowoczesnej szkoły w oparciu o historię i tradycję: "nie jest nowoczesny ten, kto się odcina od historii, ale ten, kto na niej buduje".

TVP Rzeszów o Dniu Kariery

TVP Rzeszów była gościem Szkolnego Dnia Kariery w I Liceum, zapraszamy do zapoznania się z materiałem nakręconym w naszej szkole.

Film

Audycja w Radiu Via

W piątek 10 czerwca o godzinie 20.00 w Radiu Via odbyła się audycja poświęcona uroczystościom związanym z kanonizacją ojca Stanisława Papczyńskiego. W audycji wzięli udział uczniowie naszej szkoły, klasy medialnej Ib.

Wybór gimnazjalistów

Aktualności TVP Rzeszów podejmują temat rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. W materiale nagranym w I Liceum wypowiada się Dyrektor Piotr Wanat i uczennica Maja  Dobrowolska.

Aktualności

1 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie

Copyright © 2015. All Rights Reserved.